Meble gotowe

Zapraszamy do naszego SALONU W LESKU gdzie znajdziecie Państwo szeroką ofertę eksponowanych mebli gotowych, oraz na zamówienie. Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firm takich jak FORTE, czy MEBLAR.

Forte to czołowy i ceniony producent i eksporter mebli w Polsce. który posiada posiadającym cztery zakłady produkcyjne w Polsce .Ugruntowaną, wysoką pozycję na rynku meblowym Firma zawdzięcza trafnemu rozpoznawaniu potrzeb i gustów Klientów oraz umiejętnemu śledzeniu najnowszych trendów panujących w branży.

Oferowane przez firmę Forte meble dostępne są w różnych wersjach i modelach, od klasycznych po eleganckie. Meblami FORTE można tworzyć różne aranżacje poprzez połączenie pojedynczych elementów w dowolny sposób aby osiągnąć zamierzony efekt. 
Ważną gałęzią produkcji FORTE są nowoczesne i tanie zestawy w katalogu FORQuick, który cechują się niskimi cenami przy zachowaniu wysokiej jakości. ZOBACZ KATALOG 
ZOBACZ KRÓTKI WIRTUALNY SPACER PO NASZEJ EKSPOZYCJI

 

MEBLE NA ZAMÓWIENIE - SPECJALNE

Nasze wyroby przeznaczone są do wyposażenia obiektów o dowolnym standardzie i przeznaczeniu od prostych zestawów biurowych do ekskluzywnych mebli gabinetowych.

Nasza oferta umożliwia  tworzenie gabinetów, stanowisk pracowniczych oraz miejsc spotkań zgodnie z preferowanym charakterem danych pomieszczeń.

Duża paleta kolorów, materiałów i wykończeń stwarza nieograniczone możliwości projektowania zarówno pod kątem estetycznym jak i funkcjonalności, np. konfiguracji mebli i łatwej dostępności do urządzeń biurowych i dokumentów.

Wykonujemy meble z myślą o tych Klientach, którzy potrzebują czegoś indywidualnego, zarówno w stylu klasycznym jak i nowoczesnym, a detale i dodatki stanowią o najwyższej jakości wyrobu oraz nie ustępują funkcjonalności.

Zobacz także: Meble kuchenne - Szafy , Garderoby, Zabudowy