Nasza oferta - MEBLE NA WYMIAR

Nasze projekty mebli opierają się na najnowszych światowych trendach, co w połączeniu ze szczególną dbałością o ich funkcjonalność, jakość dobranych akcesoriów i profesjonalny montaż, składa się na wyjątkowość mebli przez nas oferowanych.

Stosowane przez nas materiały i akcesoria spełniają niezbędne normy jakościowe oraz posiadają wszystkie konieczne certyfikaty jakości i higieny. Tworząc meble współpracujemy z renomowanymi firmami: Sevroll, Blum, Gamet Stan-Plus.
Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych jak i firm oraz instytucji.

Nasze meble to proces składający się z kilku etapów.

Pomiar

Profesjonalny pomiar dokonywany u Państwa w domu to gwarancja satysfakcji z każdej wykonanej przez nas aranżacji. To także pierwsza możliwość poznania Państwa marzeń i pierwszy krok do ich realizacji. Dzięki zebranym informacjom możemy przystąpić do pracy nad wizualizacją Państwa zamówienia.

Wizualizacja

Drugi etap współpracy z Państwem, to etap gdzie macie możliwość zobaczyć w trójwymiarze i kolorze propozycję zgodną z Waszą fantazją i wizją projektanta. Na tym etapie możecie Państw doprecyzować swoją wizję i ustalić pożądany efekt końcowy. Zatwierdzona przez Państwa wizualizacja pozwala nam przejść do etapu projektowania.

Projekt

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Szczególnie kuchnia to miejsce, gdzie każdy detal ma bardzo wielkie znaczenie. Za każdym razem więc opracowujemy schemat przyłączy określający umiejscowienie instalacji wod-kan-co, elektrycznej, wentylacyjnej oraz glazury i terakoty. Projekt wykonany tak precyzyjnie daje gwarancję profesjonalnego montażu.

Montaż

Posiadamy długoletnie doświadczenie. Dzięki temu montaż jest zawsze profesjonalny i czysty.

MEBLE GOTOWE

Zapraszamy do naszego SALONU W LESKU gdzie znajdziecie Państwo szeroką ofertę eksponowanych mebli gotowych, oraz na zamówienie. Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firm takich jak FORTE, czy MEBLAR.

Forte to czołowy i ceniony producent i eksporter mebli w Polsce. który posiada posiadającym cztery zakłady produkcyjne w Polsce .Ugruntowaną, wysoką pozycję na rynku meblowym Firma zawdzięcza trafnemu rozpoznawaniu potrzeb i gustów Klientów oraz umiejętnemu śledzeniu najnowszych trendów panujących w branży.


ZOBACZ KRÓTKI WIRTUALNY SPACER PO NASZEJ EKSPOZYCJI